Історія центру

«Щастя на землі, але ключ від нього на небесах»

Історія центру

1935 року Дем’ян Володимирович Попов розпочинає роботу в Києві як лікар-гомеопат.

 

Він навчає свою дочку, Тетяну Попову та ще кількох лікарів гомеопатичному методу лікування
на «робочому місці» – на прийомах своїх пацієнтів.

 

1987 року Тетяна Попова організує гомеопатичну поліклініку. Саме там почали проводитись курси
з гомеопатії для лікарів. Гомеопатичний центр створено на базі саме цієї лікувальної установи у квітні 1990 року.
Спочатку Центр розташовувався на вулиці Олеся Гончара, 4.

 

1998 року ми переїхали на Бессарабку, в офіс на вулиці Рогнідинській, 22, де знаходилися до 2016 року.

 

У грудні цього року ми перебралися до більш просторої, зручної та красивої будівлі на вулиці Кудрявська, 5.
Зараз Гомеопатичний центр продовжує традиції свого основоположника Дем’яна Володимировича Попова.
Лікарі-гомеопати нашого центру, використовуючи та безперервно вдосконалюючи методологію Київської гомеопатичної школи, лікують пацієнтів, навчають колег.

 

Для надання повнішої допомоги нашим пацієнтам, у нас використовуються й інші методи холістичної медицини – психотерапія, краніо-сакральна терапія, остеопатія.

Д.В. Попов

Дем’ян Володимирович Попов народився 13 листопада 1899 року в селі Гапонівка Полтавської Губернії в селянській родині Попова Володимира Порфир’євича. Вчився в приходській початковій школі, потім в интернаті села Харківці та комерційному училищі міста Лохвиця. У 1920 році вступив та року 1925 (перший радянський випуск) закінчив Одеський медичний інститут. Професійне життя Д.В.Попова тривало 61 рік.

 

Десять з них він присвятив хірургії – працював у місті Кировограді та області, хірургом потрапив на фронт Другої світової війни. Деякий час лікар Попов захоплювався фіто, райцтерапією, кровопусканням, тібетською медициною, але згодом звернувся до гомеопатії, яку почав вивчати на початку 30-х років, ще працюючи хірургом та завідуючим районною лікарнею в селі Устинівка Кировоградської області. Першими гомеопатичними підручниками були “Органон” Ганемана, лікознавство Шарета і Неша.

“Мистецтво медицини, наче любов – це добровільно і радісно офірувати себе хворому”“Пам’ять і думка – це диво. Зберігайте їх у недоторканності, бо забруднення призводить до страждань” Д.В.Попов

Т.Д. Попова

Усі гомеопати нашого Центру мають вищу медичну освіту, проходили навчання у Дем’яна Володимировича та Тетяни Дем’янівни Попових, мають багаторічний досвід роботи у своїй спеціальності та гомеопатії. Кожен із лікарів має свій особливий стиль роботи та спілкування з пацієнтами, але поєднує нас усіх бажання ефективно, м’яко та безпечно допомогти тим людям, які звернулися до нас за допомогою.

 

Ми регулярно проводимо консиліуми, де лікарі нашого Центру збираються, щоб знайти правильний шлях лікування «складних» пацієнтів. Величезний досвід, професійний лікарський погляд, творчий підхід до лікування, ставлення до пацієнта як до цілісної особистості – це основа успішного лікування наших пацієнтів.

Дем’ян Попов

У 1989 році було проведено перші курси спеціалізації з гомеопатії для лікарів.
З того часу лікарі нашого Центру викладають гомеопатію і для початківців, і для досвідчених лікарів-гомеопатів. На наші курси та семінари відвідують не лише лікарі України, а й колеги з Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, США, Греції, Угорщини, Латвії, Литви, Росії, Білорусі, Молдови, Узбекистану, Грузії, Казахстану. Викладачі Центру мають досвід проведення семінарів в інших країнах – Росії, Латвії, Литви, Білорусі, Угорщині, Німеччині, Швейцарії.

 

Участь у навчальних проектах є постійним стимулом підвищення своєї кваліфікації лікарів Центру. Зростанню професіоналізму також сприяє участь у конференціях, як у країні, і там. Доповіді лікарів нашого Центру неодноразово були відзначені дипломами та призами. Щомісяця у Центрі відбуваються внутрішні науково-практичні конференції.

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записатись на прийом

   Шановні пацієнти!

    

   Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

    

   Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.