Гомеопатичне навчання

Гомеопатичний центр проводить курси спеціалізації з гомеопатії для лікарів з 1987 року. За минулий час накопичено величезний унікальний досвід та знання, які ми передаємо слухачам. У нашому центрі пройшли професійну підготовку понад три тисячі лікарів. Високу ефективність навчання забезпечує досвід наших викладачів, котрі щиро розкривають секрети своєї майстерності. Хоча кожен із викладачів має свій «фірмовий» стиль навчання, лекції та заняття об’єднані внутрішньою логікою та метою. Програма складається з теоретичної та практичної частини.

 

Теоретична частина (72 години) включає питання історії гомеопатії, гомеопатичних загострень, методології Київської гомеопатичної школи, докладний розбір 40 гомеопатичних препаратів, що найчастіше застосовуються.
Практична частина (30 годин). Слухачі присутні на “живих” прийомах пацієнтів. Викладач проводить прийом пацієнта, робить призначення і потім детально розбирає випадок – які ліки, на підставі якихось симптомів, було призначено. У процес навчання також включений «навчальний» прийом, під час якого кожен слухач може спробувати себе в ролі пацієнта та лікаря-гомеопату.

 

Можливо ОНЛАЙН-УЧАСТЬ + ЗАПИС усіх лекцій курсу.

 

Реєстрація на курс http://bit.ly/2DbOcVF

Психотерапевтичне навчання

Психотерапія — це система впливу на пацієнта психологічними засобами. Психотерапія поділяється на медичну і немедичну. Лікар-психотерапевт займається медичною психотерапією. Немедичною відноситься до роботи психолога. Іншими словами, лікар-психотерапевт включається в процес особистісно.


“У психотерапії існує велика кількість методів. Це і гіпноз, і аутотренінг, і поведінкова тренування, і раціональний, і особистісно-орієнтований методи.”


Гіпноз проводиться за допомогою навіювання (сугестії), тому метод називають також гіпносуггестівной психотерапією. Його використовують для навіювання переконань, що поліпшують емоційний стан пацієнта.


Аутогенне тренування частково нагадує гіпноз, але тут провідну роль відіграє сам пацієнт.


Поведінкова психотерапія допомагає позбутися від неправильного (патологічного) поведінки.


Особистісно-орієнтована психотерапія допомагає пацієнтові розібратися в собі: побачити, які саме переживання стали причиною психічного порушення.


Є й інші методи роботи (арт-терапія, казкотерапія, тілесно орієнтована терапія, гештальд та ін.)


Можливо ОНЛАЙН-УЧАСТЬ + ЗАПИС усіх лекцій курсу.


Реєстрація на курс http://bit.ly/2DbOcVF

Групове навчання

Кваліфікаційний курс групп-аналізу для лікарів, психологів, психоаналітиків і всіх, хто цікавиться цією темою.


У світі є кілька основних шкіл групової психотерапії – це гештальт-терапія, екзистенційний аналіз і трансактний аналіз. Груп-аналіз займає в цьому ряду особливе місце, не тому що він історично більш ранній, але і тому що спирається на розроблені теорії груп, а також, тому що до 80% психодинамических психотерапевтів Німеччини, Англії, США – вибирають в якості спеціалізації груп- аналіз.


Особливість даної програми системного психоаналітичного навчання полягає в поєднанні теорії і технік групової та індивідуальної психоаналітичної роботи.


Переваги груп-аналізу полягають в тому, що людина починає легше взаємодіяти зі світом, тобто вирішуються особистісні завдання, які позиціонують його в соціумі, це в основному міжособистісні відносини. Принадність методу групового аналізу в тому, що є можливість “прожити” ситуацію і відразу випробувати у взаєминах з іншими людьми.


Основною формою роботи групи є вільна взаємодія учасників, необмежене будь-якими темами або завданнями. Через вміння аналізувати і розуміти, що кожен привносить в групу і яким чином він взаємодіє з іншими людьми, члени групи стають здатними брати відповідальність за свої дії, знаходять нові способи справлятися з життєвими проблемами.


Можливо ОНЛАЙН-УЧАСТЬ + ЗАПИС усіх лекцій курсу.

Реєстрація на курс http://bit.ly/2DbOcVF

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записатись на прийом

   Шановні пацієнти!

    

   Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

    

   Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.