Історія центру

«Щастя на землі, але ключ від нього на небесах»

Історія центру

1935 року Дем’ян Володимирович Попов розпочинає роботу в Києві як лікар-гомеопат.

 

Він навчає свою дочку, Тетяну Попову та ще кількох лікарів гомеопатичному методу лікування
на «робочому місці» – на прийомах своїх пацієнтів.

 

1987 року Тетяна Попова організує гомеопатичну поліклініку. Саме там почали проводитись курси
з гомеопатії для лікарів. Гомеопатичний центр створено на базі саме цієї лікувальної установи у квітні 1990 року.
Спочатку Центр розташовувався на вулиці Олеся Гончара, 4.

1998 року ми переїхали на Бессарабку, в офіс на вулиці Рогнідинській, 22, де знаходилися до 2016 року.

 

У грудні цього року ми перебралися до більш просторої, зручної та красивої будівлі на вулиці Кудрявська, 5.
Зараз Гомеопатичний центр продовжує традиції свого основоположника Дем’яна Володимировича Попова.
Лікарі-гомеопати нашого центру, використовуючи та безперервно вдосконалюючи методологію Київської гомеопатичної школи, лікують пацієнтів, навчають колег.

 

Для надання повнішої допомоги нашим пацієнтам, у нас використовуються й інші методи холістичної медицини – психотерапія, краніо-сакральна терапія, остеопатія.

Д.В. Попов

Київський гомеопатичний центр носить ім’я свого засновника Дем’яна Володимировича Попова, лікаря, який присвятив гомеопатії 60 років.

Лікарі Центру пишаються і досі тим, що їх учитель Дем’ян Володимирович Попов був чудовим діагностом, він перший затвердив та визнав гомеопатичний метод лікування у стаціонарі, сформулював основні теоретичні положення Київської гомеопатичної школи на підставі величезного клінічного досвіду – проконсультував не менше мільйона пацієнтів. Він був лікарем з великої літери, одним із найталановитіших гомеопатів ХХ століття.

Доктор Попов – єдиний гомеопат Радянського Союзу, нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора за розвиток гомеопатії у своїй країні.

Дем’ян Володимирович заповів нам завжди залишатися на позиції ганеманівської гомеопатії, пам’ятати, що лікарська практика тримається на трьох китах: діагностиці, лікуванні та прогнозі, а також постійно вдосконалювати мистецтво лікування.

Вчитель ніколи не бравірував своїми успіхами, і про частину чудес, які він чинить, ми дізнаємося від колишніх його пацієнтів, які звертаються за консультацією в наш Центр.

“Мистецтво медицини, наче любов – це добровільно і радісно офірувати себе хворому”“Пам’ять і думка – це диво. Зберігайте їх у недоторканності, бо забруднення призводить до страждань” Д.В.Попов

Т.Д. Попова

Народилася 15 вересня 1930 року у Кіровограді, нині Кропивницькому.
Вирішивши піти стопами батька, відомого лікаря гомеопата, закінчила Київський медичний інститут
і з 1956 року і розпочала роботу як лікар-гомеопат.

Гомеопатія стала головним рядком, любов’ю та метою життя Тетяни Попової. Працюючи в різних медичних закладах, вона встигала приймати пацієнтів «вдома», та розвивати методику Київської Гомеопатичної школи, створену батьком Тетяни Дем’янівни, якого вона шанобливо називала «шефом». Навіть під час Радянського Союзу, коли гомеопатія існувала напівлегально, примудрялася проводити конференції (Київ 1984), писати та публікувати статті та книги, спілкуватися з колегами.

Наприкінці 80-х лікарю Поповій вдається здійснити свою мрію. Зібрати професійний колектив лікарів-гомеопатів. Розробити та впровадити методику навчання та підвищення кваліфікації з гомеопатії. Гомеопатичний центр ім. Дем’яна Попова, що був створений нею та що пережив низку трансформацій
і що працює по сьогодні дотримуючись канонів Київської гомеопатичної школи у лікуванні пацієнтів
та навчанні колег.

Тетяна Дем’янівна написала низку книг з гомеопатії, як для фахівців – «Мерія медика», «Гомеопатичне лікування», «Роздуми», так для публіки Сімейна книга, Мозаїка життя, та…..

В.О. Рудовська

Як лікар-педіатр у якої був 32-річний стаж, Віра Олексіївна завжди запевняла, що більшість проблем які виникають у малюків зі здоров’ям (як в принципі і дорослих людей) полягає в сім’ї, в тій самій сім’ї де зростає малюк, в атмосфері в якій дитина перебуває, у відношенні батьків одне до одного та до дитини.

І щоб зрозуміти причину занедужання дитини, треба знати, яка атмосфера панує у самій родині. Вивчити та зрозуміти всі обставини (саме тому у гомеопатичній медицині так багато сімейних лікарів). Тільки таким чином можна знайти правильне лікування та індивідуально підібрати ліки. В цьому і є особливість гомеопатії.

З.В. Васюта

Вчитель, наставник, лікар-гомеопат, людина з великим серцем, чарівна жінка, мати та бабуся.
Це була прекрасна жінка і лікар з великої літери, що завжди демонструвала людяність, щирість та зацікавленість до пацієнтів на своїх прийомах. Зінаїда Василівна дала путівку в життя багатьом лікарям-гомеопатам, дарувала віру в силу гомеопатичного методу зцілення. Володіла м’яким методом психологічного розвантаження своїх пацієнтів, це було видно і відчутно коли окрилені надією пацієнти, навіть зі складними діагнозами, виходили з кабінету з посмішкою та в гарному настрої.

А лекції, які проводилися за її участі були просто неперевершені вони несли в собі щось особливе та неповторне. Закоханість в гомеопатію виникала з першого погляду, з першого подиху, це було так, ніби ти відчуваєш силу гомеопатії на смак.

Лікарем Зінаїда Василівна стала, закінчивши терапевтичний факультет Донецького медичного інституту. Далі були трудові будні як лікаря ендокринолога та епідеміолога. А от в гомеопатію її привів, як згадувала Зінаїда Василівна, випадок її особистої терапії у Тетяни Дем’янівна. І саме Тетяна Дем’янівна Попова дала Зінаїді Василівні путівку в гомеопатичну практику спочатку як лікар-гомеопат, а потім вже як лектор в Київській гомеопатичній школі.

Всі учні, пацієнти та колеги завжди з теплом і любов’ю згадують Зінаїду Василівну. Вона завжди залишиться в наших серцях.

В.А. Тарасюк

Віктор Олександрович Тарасюк (14.06.1964 – 25.08.2021) – відомий лікар-гомеопат із Вінниці, один із викладачів Київської гомеопатичної школи.
У 1987 році закінчив Вінницький медичний інститут, під час навчання в якому познайомився з гомеопатичним методом лікування (за допомогою «чарівних крупинок» київський лікар Л. Плотник позбавив Віктора Олександровича від хронічного тонзиліту, що важко протікав, і нескінченних застуд).
Отримавши лікарський диплом, кілька років працював у рідному місті судово-медичним експертом.
1989 року познайомився з Прімою української гомеопатії Тетяною Дем’янівною Поповою, з якою склалися дуже теплі, дружні стосунки.
Закінчив курси первинної спеціалізації з гомеопатії у січні 1990 року і того ж року почав працювати лікарем-гомеопатом у Вінницькій обласній клінічній лікарні. Згодом почав проводити гомеопатичні консультації у приватному кабінеті на території Вінницького заводу «Аналог».

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записатись на прийом

   Шановні пацієнти!

    

   Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

    

   Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.