Краніосакральна терапія

Борисова Вiкторiя

Психолог, терапевт КСТ, звукотерапевт (базова музична освiта та cпецiалiзований курс в Школi звукотерапевта)

Краніосакральна терапія

КСТ – Краніо-сакральна терапія м’який метод оцінки та корекції функціонування фізіологічної системи організму – краніосакральної системи. Вона складається з мембран і спинномозкової рідини, які оточують, а також захищають мозок і спинний мозок. З допомогою легкого п’ятиграммового дотику до тіла пацієнта, терапевт звільняє обмеження краніо-сакральної системи, покращуючи роботу центральної нервової системи і запускаючи процес самовідновлення в організмі пацієнта.

Завдяки стимулюванню природного процесу самосцілення, КСТ часто використовується в профілактичних заходах для підвищення протидії хворобам, а також для лікування широкого кола медичних проблем, таких як:

 • Мігрені;
 • Хронічна біль в хребті та шиї;
 • Моторно-рухові порушення;
 • Фіброміалгія та інші захворювання сполучної тканини;
 • Ревматизм;
 • Ортопедичні проблеми;
  Нейрососудинні або імунні розлади;
 • Постхірургічні дисфункції і т.д.;
 • Порушення постави – Сколіоз, кіфоз, лордоз;
 • Аутизм, ДЦП;
 • Розпорядження центральної нервової системи;
 • Зтрус і травматичні пошкодження мозку;
 • Синдром хронічної втоми;
 • Емоційні труднощі;
 • Проблеми зі стресом і напругою.

З психосоматичними проблемами, нервовою, панічними атаками, страхами, посттравматичними стресовими розладами можна впоратися, застосувавши тілесно-емоційне звільнення (ТЕО). Він продовжує і розширює принципи КСТ, щоб допомогти в рівній мірі розуму і тілу позбутися від негативних наслідків емоційних травм, стресів і хвилювань.

Остеопатія

Нездименко Владислав

Реабілітолог, остеопат. Великим провідником і вчителем в цій справі є мій батько, з яким я працював понад 7 років методами гомеопатії, мануальної та рефлексотерапії.

Остеопатія

Основна ідея остеопатії зав’язана на концепції, що всі частини тіла взаємопов’язані і якщо якийсь орган хворіє, інші будуть намагатися компенсувати його роботу. Як результат, людина живе з болем, в стресі, дискомфорті і внутрішній напрузі. Під силу лікаря-остеопата – усунути дисбаланс в організмі, поліпшити кровообіг з біомеханіки і допомогти організму одужати. Робить він це без використання ліків, медичного обладнання і операцій – в клініках мануальної терапії, що спеціалізуються на остеопатичному лікуванні, в хід йдуть тільки тактильні маніпуляції. Доктор руками «відчуває» напружені ділянки і, делікатно впливаючи на м’які тканини, зв’язки, м’язи і кістки, усуває наявні збої.

Переваги остеопатичного лікування:

 • Безпечне лікування без ризику ускладнень і травм. Доктор впливає на тканини делікатно, тому процедура проходить абсолютно безболісно для пацієнта – ударні, різкі, толчкообразні рухи відсутні. Відвідування остеопата допустимо навіть при міжхребцевих грижах.
 • Показано пацієнтам будь-якого віку – лікуватися у остеопата можуть і маленькі діти, і люди похилого віку, а також страждають різними хронічними захворюваннями.
 • Усуваються больовий синдром і причина болю. Патологічні зміни в хребті можуть успішно маскуватися під хвороби інших органів. Наприклад, захворювання в області стоп, серця, голови і т. д. Методи остеопатії дозволяють впливати і усунути першоджерело проблеми, а не тільки його хворобливі проекції в інших органах.
 • Ефективно для відновлення внутрішніх органів, хребта та інших відділів опорно-рухової системи.
 • Посилює імунітет, сприяє поліпшенню обміну речовин і збагаченню тканин киснем.

Звукотерапiя спiвочими чашами

Звукотерапiя спiвочими чашами

Звукотерапiя заснована на використанні частотного коливання різних звуків, що резонують з окремими органами та організмом людини в цілому.

Лікування музикою відоме з часів Стародавнього Єгипту (так лікувалося безсоння) та Греції (лікування розладів нервової системи та радикуліту).

Самим Піфагором була створена теорія про музично-числову будову космосу, і використовувались створені ним мелодії саме для лікування.

Ефективність музикотерапії зумовлена не лише її емоційним впливом на людину, а й біорезонансним поєднанням музичних звуків з самими коливаннями. За спостереженнями вчених та лікарів вібрації музичних звуків активують вегетативні механізми вищої нервової діяльності і викликають відповідь у підсвідомості хворого, що сприяє прискоренню одужання (Енциклопедiя традицiйной народной медицини, Коновалова О.О.).

Кожен орган людини налаштований на певну вiбрацiйну частоту і порушується вона саме тоді, коли ми втомлюємося, хворіємо або просто переживаємо стрес.

Звукотерапiя допомогає нам налаштувати різні енергетичні центри що поєднують звучання музичного інструменту та вібрації нашого організму, таким чином налаштовуючи його роботу. Сучасні дослідження підтверджують ці явища.

Масаж

Масаж

Масаж – це не тільки дуже приємна, а ще і дуже корисна процедура, яка допомагає підвищити загальний життєвий тонус і активізувати лімфатичну та кровоносну системи організму людини.

Підчас лікувального масажу знімається біль, дискомфорт та підвищується напруга м’язів.

Масаж – це один з найдієвіших методів оздоровлення людини, тому, що масаж здатен надати м’яку і водночас стимулюючу дію для організм людини. При цьому нормалізується робота багатьох систем і органів тіла, тканини збагачуються киснем, та прискорюється потік крові.

В Центрі Дем’яна Попова Ви можете обрати будь який курс масажу, починаючи від лікувального та закінчуючи східними техніками, такими як масаж Юмейхо, масаж блейдами, лімфодренажні масажі всього тіла та багато інших приємних розслаблюючих та апаратних технік масажу.

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записатись на прийом

   Шановні пацієнти!

    

   Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

    

   Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.