Формула Дем’яна Попова

Формула Демяна Попова «Ключі вирішення заборон і можливостей» забезпечує глибокий, міцний та швидкий ефект у вирішенні різних завдань клієнта.

Я розробив цей метод на основі особистого, клієнтського досвіду. Багаторічного навчання різним методам психотерапії. Досвіду роботи як психотерапевта.

Більшість методів сучасної психотерапії, незважаючи на величезні витрати часу, є малоефективними.

Використовуючи поєднання Терапії центрованої на особистості клієнта, системні сімейні розстановки, RPT – терапії, я створив нову формулу Ключі вирішення заборон та можливостей.

Я визначаю причину проблеми, сценарію, системної помилки. Ці причини зазвичай лежать у сімейних чи Родових програмах виживання. Коли соціальні моделі поведінки, фіксуються як біологічні, що забезпечують безпеку та виживання. І за допомогою моєї власноруч розробленої Формули за короткий термін вирішую проблему клієнта.

При цьому відбувається швидка трансформація в нейронних мережах, що робить зміни поведінки міцними. І як результат дає значно більшу свободу вибору в моделях поведінки.

Посилання на презентацію Формули Дем’яна Попова:
https://www.youtube.com/watch?v=enbVZDrcKho

Психотерапія для дітей

Дитинство – це неймовірно важливий період в житті, що залишає відбиток на подальше життя та становлення людини як особистості.

У період дитинства кожен отримує досвід, який обов’язково в майбутньому вплине на подальше життя та існування.

Все що відбувалося з народження – запам’ятовується та викарбовується на поведінці, звичках, бажаннях та інших факторах життя.

Якщо дитина має психотравмуючі фактори в сім’ї або школі – все це обов’язково призведе до формування певних рис характеру, що заважатимуть повніше розкрити свої особисті якості та свій потенціал.

Та чим раніше розпочнеться робота над «помилками», тим більша ймовірність, що подолання подібних психологічних криз пройдуть швидше та легше.

Найчастіше до дитячого психотерапевта звертаються тоді, коли у дитини дивна чи неадекватна поведінка, коли дитина надмірно агресивна або ж невпевнена у собі, непосидюча чи пасивна, коли не вміє контактувати з оточуючими чи має проблеми з однолітками.

Є також і більш серйозні проблематики що приводять до енурезу, різноманітних страхів, нервових анорексій чи булімій. Краще не відкладати проблему на потім, а звертатись до спеціаліста вчасно.

Групова психотерапія

У нашому Центрі регулярно проходять зустрічі групи психотерапії за Формулою «Ключі вирішення заборон і можливостей».

Групова психотерапія дозволяє залучити ресурси та можливості всіх учасників для максимально ефективного вирішення питання одного з присутніх. Учасники начебто «підсвічують» різні аспекти проблеми.
Оскільки вони не включені в ситуацію клієнта, то їхні почуття та реакції максимально точні.

Зрозумівши в чому причина сценарію, почуттів, або проблеми клієнта, що повторюється, за активної участі ведучого. Клієнт роз’єднується з таким сценарієм або програмою.
І отримує свободу проживати своє життя саме так, як він хоче.

Ефект та усвідомлення, новий досвід отримує не тільки той, чиє питання вирішують.
Але й усі учасники групи.

Психотерапевти

Лікар-гомеопат, психотерпевт

Попов Д.В.

З 2005 року, здобувши другу вищу освіту як психолог, а потім спеціальну психотерапевтичну освіту, я практикую як психотерапевт. Перш ніж дійти можливості працювати з іншими людьми, я отримав багатий досвід, як клієнт, консультуючись з різними фахівцями.

Практикуючи, я також навчався у багатьох викладачів різних напрямів психотерапії. Однак, зіткнувшись зі своєю особистою, жорсткою кризою, зрозумів, що багато суттєвих проблем не тільки не було вирішено, але частина навіть не виявлена, незважаючи на багатогодинну терапію.

Поєднавши Клієнт-центровану терапію, методики розстановки та RPT-терапію я розробив власну Формулу «Ключі вирішення заборон і можливостей». Застосовуючи яку зараз я отримую міцний, глибокий та швидкий результат у вирішенні запитів моїх клієнтів.

Лікар-гомеопат, педіатр, дитячий психотерапевт

Вовчук О.В.

Маю багаторічний стаж роботи психотерапевтом.

Спеціалізуюсь як дорослий, так і дитячий психотерапевт. Моя психотерапевтична освіта була здобута в Українському психотерапевтичному університеті (УПУ) за стандартами Європейської Асоціації Психотерапії, також пройшла додаткову спеціалізацію по роботі з дітьми та підлітками у методі центрованої на особистості терапії за К. Роджерсом.

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записатись на прийом

   Шановні пацієнти!

    

   Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

    

   Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.