Про центр

Гомеопатический Центр им. Д.Попова – это уникальный медицинский центр, где работают только врачи-гомеопаты, последователи Киевской гомеопатической школы, ученики Демьяна Владимировича Попова.

 

Весной 1987 года под руководством Татьяны Демьяновны Поповой киевские врачи гомеопаты объединились под крышей гомеопатического отделения хозрасчетной поликлиники, на базе которого и был создан в 1990 году гомеопатический центр им. Д. Попова.

 

Сегодня наш Центр имеет два основных направления деятельности:

 

Лечебно-профилактическая деятельность
Все гомеопаты нашего Центра имеют высшее медицинское образование, проходили обучение у Демьяна Владимировича и Татьяны Демьяновны Поповых, имеют многолетний опыт работы в своей специальности и гомеопатии.

 

Образовательная программа
В 1989 году были проведены первые курсы специализации по гомеопатии для врачей. С тех пор врачи нашего Центра преподают гомеопатию и для начинающих, и для опытных врачей-гомеопатов.

Методика Демяна Попова

Для отримання результату в психотерапії необхідне Ваше бажання, терпіння та мужність. Ніхто краще за Вас не знає нюансів вашого життя. Терапевт потрібен лише за тим, щоб допомогти побачити, що приховано, що Ви не розумієте, не знаєте і не маєте в цьому досвіду. Вивчивши це у собі, Ви визначите разом із терапевтом, як і що потрібно міняти.

 

Мій шлях у психотерапію розпочався з особистого, клієнтського досвіду. Отже, я добре знаю, як складно буває на місці клієнта. І так само добре я знаю те, як змінюється життя під час
і після терапії — і на своєму досвіді, і на прикладі багатьох клієнтів. Йдуть панічні атаки, те,
що здавалося неможливим – наприклад, сказати «ні», попросити про допомогу, домогтися визнання та успіху, відкрити свої справжні почуття іншій людині – стає реальністю.

 

Свою основну психотерапевтичну освіту я здобув за програмою Європейської асоціації психотерапії. З того часу я пройшов довгий шлях навчання у різних майстрів з України
та Європи, різних методів психотерапії, які застосовую за необхідності, якщо вважаю їх корисними для клієнта. Незмінною залишається увага, чесність, бажання бути ефективним
та корисним.

Киевская гомеопатическая школа

Київська Гомеопатична Школа — оригінальне напрямок у гомеопатії, що сформувався у другій половині двадцятого століття. Засновником школи є Дем’ян Володимирович Попов. Розвиток школи відбувався в радянський період, майже повністю в ізоляції від решти «гомеопатичного» світу, що, з одного боку, ускладнювало процес, а з іншого — створювало необхідність у пошуку власного шляху в гомеопатії.

 

Класична ганеманівська гомеопатія є основою нашого напрямку. Проте, є кілька особливостей, що відрізняють Київську Гомеопатичну Школу.
Перш за все, це практична спрямованість. Основні положення були розроблені саме під час роботи з пацієнтами, і їх правильність доведена великою кількістю успішних випадків.

 

Закон подібності (Similia similibus curantur) — єдиний основний принцип гомеопатії. Лікарський засіб обирається лише за законом подібності. Застосування малих доз — не окремий принцип, а наслідок закону подібності.

Записатись на прийом

  Шановні пацієнти!

   

  Якщо Ви плануєте потрапити до конкретного фахівця, то вкажіть ПІБ лікаря, бажану дату та час.

   

  Після надсилання заявки з Вами обов’язково зв’яжеться реєстратор Центру та підбере для Вас найбільш вдалий варіант.

  Записаться на приём

   Уважаемые пациенты!

    

   Если вы планируете попасть к конкретному специалисту, укажите ФИО врача, желаемую дату и время.

    

   После отправки заявки с вами обязательно свяжется регистратор Центра и подберет наиболее подходящий вариант для вас.