Під час коронавірусної пандемії до мене почали звертатись пацієнти з певною сукупністю симптомів, які тривають після одужання від ковіду, так званим «ПостКовідним синдромом».

Скарги зі сторони опорно-рухового апарату на біль, який був як до, так і під час цієї хвороби. Частіше всього це різні больові відчуття в спині та кінцівках, а також простріли, скутість, пекучість в певних ділянках тіла.

Після успішного відновлення декількох десятків пацієнтів я відзначив, що цей синдром є аналогом постгерпетичної невралгії, тобто ураженням периферичної нервової системи, як наслідок певного впливу на організм цього вірусу. Тому пацієнти, в кого раніше відзначався біль при хондропатіях - кили (грижі) та протрузії, а також артрози, та інших захворювань опорно-рухового апарату, може бути аналогічний біль в «ПостКовідному синдромі». Такий стан може тривати 3-5 місяців і провокувати інші симптоми. Відзначається запаморочення та безсоння, яке пов’язане з шийним і грудним відділом.

Організм можна відновлювати різними методами впливу, я використовую знання остеопатії, хіропрактики, акопресури, фізіотерапії для максимального ефекту і покращення комфорту життя своїх пацієнтів.

Автор: Владислав Нездыменко

Владислав Нездыменко - фахівець міо-скелетної реабілітації, остеопат, член Української асоціації остеопатичних і хіропрактичніх мануальних терапевтів.

Розклад прийому: http://bit.ly/2KfGFeL

Запис на прийом:
+38 (044) 290-42-20
+38 (050) 462-61-58
+38 (067) 329-11-31 - Viber, WhatsApp

З турботою про Вас та про ваше здоров'я!

Все СТАТЬИ

Перейти на ГЛАВНУЮ